bohaterowie ♥


Maxine Auntie Hardingstone (8 lat)
Kochana, słodka, zabawna, energiczna, rozciągnięta, kontrowersyjna dziewczynka. Z pozoru wydaje się na nieśmiałą, ale tak nie jest. Kocha tańczyć od baletu do freestylu. Gra na fortepianie. Czasami jest bardzo wrażliwa, nie lubi patrzeć na czyjeś cierpienie. Uwielbia małe króliczki i pomalowane paznokcie.

Zayn Malik (18 lat) 
Cichy, ale nie zawsze. Lubi szukać dobrych rozwiązań. Jego pasją jest oczywiście śpiew. Stara się być jak najbardziej odpowiedzialnym człowiekiem, ale czasem mu to nie wychodzi. Lubi od czasu do czasu pobyć w samotności. Poszukuje miłości swojego życia, chociaż potajemnie spotyka się z dziewczyną swojego przyjaciela. Boi się straty kogoś bliskiego. 

Harry Styles (17 lat) 
Szalony i nieprzewidywalny. Kocha koty. Cały czas poszukuje tej jedynej, chociaż podoba mu się większość dziewczyn które spotyka. Czuje się szczęśliwym człowiekiem. Rzadko miewa problemy, mało rzeczy w życiu go rusza. Najbardziej dla niego liczy się dobra zabawa wśród przyjaciół. 

 Louis Tomlinson (19 lat)
Chociaż jest najstarszy, zachowuje się jak dziecko. Jego poczucie humoru nie raz poprawiło komuś dzień. Ma dziewczynę. Jego najlepszym przyjacielem jest oczywiście Harry, chociaż resztę chłopaków też ceni. Uważa że One Direction to najlepsze co mogło go spotkać w życiu. Koch Francję.

Niall Horan (18 lat) 
Z pochodzenia Irlandczyk. Pofarbował się na blond. Kocha się śmiać, grać na gitarze i śpiewać. W młodości marzył o tym aby nagrać album. Jest fanem Justina Biebera i Obamy. Jego miłością jest jedzenie, może jeść o każdej porze dnia.

 Liam Payne (18 lat)
Rozsądny. Mówią na niego Daddy, gdyż często ogarnia wszystko i wszystkich. Uwielbia podróżować, spotykać fanów i z nimi rozmawiać. Często urządza czaty. Ma dziewczynę, którą bardzo kocha. Gdyby mógł spędzałby więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi ze starej szkoły.

Danielle Peazer (20 lat) 
Dziewczyna Liama. Jest tancerką, często podróżuje. Kocha ubrania, buty i biżuterie. Często musi doprowadzać chłopaków do pionu. Jest miła, uczynna i pomocna. Nienawidzi chamskich ludzi. W przyszłości chciałaby mieć dużą rodzinę.


*Niektóre dane zostały zmienione na potrzeby opowiadania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz