o opowiadaniu ♥

Ta historia zdecydowanie różni się od innych. Nie opowiada o nastoletnich miłościach, zdradzie, więc tego tutaj nie szukaj. To oryginalna, trzecia historia mojego autorstwa. Każda z nich opowiada o małej dziewczynce i One Direction. 
Ośmioletnia Maxine Hardingstone miała bogatych rodziców. Po ich tragicznej śmierci została odesłana do sierocińca. Cała Anglia, a nawet cały świat mówił na nią "nieśmiertelne dziecko" gdyż przeżyła katastrofę, której jej rodzice nie zdołali przeżyć. Pewnego razu całkiem przypadkowo spotyka Zayna Malika, który postanawia odmienić jej życie. Maxie przewraca świat całego One Direction do góry nogami. Czasami bywa ciężko, ale większość czasu spędzają w świetnej atmosferze. Nigdy nie wiadomo co się zdarzy. Wszystko możecie śledzić właśnie na tym blogu. 

Maxine to pełna energii dziewczynka, na pierwszy rzut oka wygląda na skromną i nieśmiałą. Jest bardzo kontrowersyjna i dobrze radzi sobie w show biznesie. Potrafi kochać lepiej od dorosłego człowieka, a jej spojrzenie na świat często jest bardzo kolorowe i dziwaczne.

2 komentarze: